Catering Organizasyon


BRUNCH

Sabah kahvaltısı ile öğle arasında yenen hem kahvaltı hem öğle yemeği arası bir menü veya  yemek sunuş hizmetidir. Genelde Brunch, 10.00 ile 14.00 saatleri arasında verilmektedir. Brunch,  Kişisel ve Kurumsal Organizasyonlarda, özel günlerde Pazar günlerinin vazgeçilmezi Türk ve dünya mutfaklarından hazırlanmış zengin ancak farklı yiyecek ve içeceklerin sunulduğunu açık  büfe menüsü haline gelmiştir. Home Cake restoranları olarak, size en iyi hizmeti sunuyoruz.
KOKTEYL PROLONGE

  Her Türlü Kişisel ve Kurumsal Davet ve       Organizasyonlarınızda Alkollü ve Alkolsüz   İçeceklerin   Yanında Soğuk ve sıcak yemek   çeşitlerini Kokteyl   menülerimize ilave olarak   arttıracağınız kokteyl   prolonge  menülerimizde,   geleneksel Türk ve Hatay   mutfağının eşsiz   lezzetlerine ayırabilirsiniz. Kokteyl     prolonge’da   kimi konuklar oturarak, kimileri de   dolaşarak   daha önceden hazırlanmış  açık büfelerin     üzerinden yiyeceklerini alırlar. salona dagınık   olarak     yerleştirilmiş ve Organizasyon konseptine   uygun     olarak    süslenmiş   bistro Masalara   garsonlarımız   tarafından   içecekler ikram   edilmektedir.

 GARDEN PARTY

 GARDEN PARTY  Organizasyonlarınızda İsterseniz Kendi evinizin villanızın bahçesinde, isterseniz bizim temin   edeceğimiz kır bahçesinin bir Kısmına oturmalı masa   grupları, Bir Kısmını Kokteyl Masaları, Yerlere Rengarenk Minderler  ve   İstenilen Renk ve Konsepte Çevre dekoru, Çiçeklendirme,  Çevre ışıklandırmaları ile  Sizleri ve   davetlilerinizi profesyonel ekibimiz ile ağırlıyoruz.